Aicinām uz izstādi "Lauksaimniecības un meža tehnika 2021"

Jau 30. reizi lauksaimniecības, mežsaimniecības, vides veidošanas un labiekārtošanas profesionāļi pulcēsies Rāmavas izstāžu kompleksā, kur, kā ierasts rudenī, tiks aizvadīts viens no nozīmīgākajiem nozares pasākumiem, izstāde “Lauksaimniecības un meža tehnika 2021”.


To aicinām apmeklēt arī mēs, SIA “Sertificēšanas un testēšanas centrs”, kur no 30.09. līdz 02.10. labprāt dalīsimies ar ieteikumiem un jaunumiem par bioloģisko lauksaimniecību, mašīnbūves sertificēšanu, inspicēšanas pakalpojumiem, smidzinātāju pārbaudēm, laboratorijas pakalpojumiem, apmācībās un citām nozares svarīgām lietām.


Semināri un diskusijas:

Izstādē apmeklējiet aktuālas prezentācijas un diskusijas, kurās varēs gūt noderīgas atziņas un uzzināt par aktualitātēm nozarē. 1.oktobrī, plkst. 12:45 STC kvalitātes vadītāja Liāna Kivliņa runās par tēmu "Lauksaimniecības tehnikas atbilstības novērtēšana- inspekcija, testēšana, sertificēšana" Uz tikšanos jau 30.septembrī, izstāžu kompleksā “Rāmava”! Vairāk informācija izstādes mājas lapā www.aml-ramava.lv