Atzīmējam 110 gadu jubileju!


Šajā gadā SIA “Sertifikācijas un testēšanas centrs” (STC) atzīmē 110 gadu jubileju, tāpēc aicinām dalīties ar mūsu kopīgajiem sasniegumiem un prieku.


Tālajā 1911. gada 1. maijā Latvijas lauksaimnieki, Rīgas lauksaimniecības Centrālbiedrības personā Priekuļos nodibināja Baltijas mašīnu izmēģināšanas staciju. Baltijas mašīnu izmēģināšanas stacijas dibināšanas iniciators un vadītājs no 1911. līdz 1918. gadam bija pirmais lauksaimniecības mašīnu speciālists Latvijā – agronoms Viļums Skubiņš. Tādejādi, jau no dibināšanas brīža, cauri laika līkločiem, līdz pat mūsdienām, uzņēmumu ir vadījuši nozares profesionāļi.


Ja tālajā 1911. gadā uzņēmuma galvenie uzdevumi bija izmēģināt darbā lauksaimniecības tehniku un palīdzēt tā laika zemniekiem to ieviest zemnieku saimniecībās, tad mūsdienās uzņēmums ir krietni paplašinājis darbības jomu, ne tikai lauksaimniecības tehnikas atbilstības novērtēšanā, bet arī saražotās produkcijas novērtēšanā, tādejādi nodrošinot zemniekiem bioloģiskās lauksaimniecības sertifikāciju ne tikai Latvijā, bet arī tālu aiz tās robežām!


Par godu mūsu jubilejas gadam, iepazīstinām ar interesantiem faktiem par SIA “Sertifikācijas un testēšanas centrs” šodienu un senatni.

Kāda ir STC devīze un kad tā dzimusi? 2019. gadā, izstrādājot jaunās uzņēmuma stila vadlīnijas, nolēma, ka uzņēmuma devīze “Kvalitāte rodas darot!” vistiešāk atspoguļo STC darbības pamatprincipus.


Kā STC ieguva nosaukumu? Sertifikācijas un testēšanas centrs savu nosaukumu ieguva pārdēvējot iepriekšējo Zemkopības ministrijas izveidoto “Lauksaimniecības tehnikas sertifikācijas un testēšanas centrs” nosaukumā ietvertās pamatfunkcijas. Tagad STC ir reģistrēta preču zīme


Ko simbolizē STC vizuālā identitāte? Jau no STC pirmsākumiem tās logotipā bijis attēlots seškantis, kas simbolizē zīmola pamatdarbību – tehnisko jomu. 2019. gadā STC vizuālā identitāte piedzīvoja būtiskas izmaiņas, vizuālā identitāte papildināta ar zaļo lapiņu, kas simbolizē dzīvību, visu jauno, augošo, “zaļo”.


Kādus pakalpojumus šobrīd piedāvā STC? Šobrīd STC ir akreditēta institūcija, kura sniedz pakalpojumus bioloģiskās lauksaimniecības uzņēmumu sertifikācijas, mašīniekārtu, lauksaimniecības un mežsaimniecības transportlīdzekļu atbilstības novērtēšanas jomā. STC ir kompetenta veikt tehnikas konstruktīvo un funkcionālo parametru, darba vides parametru testēšanu, ūdensskaitītāju atkārtoto verificēšanu un piena daudzuma mērīšanas līdzekļu tehniskās pārbaudes, lauku koku un krūmu smidzinātāju tehniskās pārbaudes.

STC mācību centrs piedāvā apgūt licencētu profesionālās pilnveides programmu bioloģiskās lauksaimniecības jomā. Periodiski rīkojam mācības nozaru speciālistiem mašīniekārtu CE marķēšanas jomā, lauksaimniecības tehnikas atzīšanas jomā.


Par cik hektāriem mūsu Latvija ir kļuvusi zaļāka? STC lepojas, ka 2020. gadā ir sertificējis 100 000 ha


SIA "Sertifikācijas un testēšanas centrs"

Tālrunis: 64130013
Fakss: 64130010
E-pasts: info@stc.lv
Dārza iela 12, Priekuļi, Priekuļu pag., Priekuļu nov., LV-4126


Privātuma politika

Rekvizīti

Reģ.nr. 40003025542

PVN LV 40003025542
AS Citadele banka, kods PARXLV22
Konts  LV53 PARX 001 362 829 0004

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now