Apskats par "Rāmava 2018" izstādi


No 11. līdz 13.oktobrim VSIA ”Sertifikācijas un testēšanas centrs” piedalījās ikgadējā izstādē ”Lauksaimniecības un meža tehika. Lauku sēta 2018” izstāžu centrā Rāmava.

Izstādē kopā pulcējās 256 lauksaimniecības, mežsaimniecības un komunālās saimniecības nozaru interesenti un eksperti. Kopā izstādi apmeklējā 9600 apmeklētāju.

STC Bioloģiskās lauksaimniecības sektora galvenās ekspertes Vijas Rākas sniegtajā seminārā, izstādes otrajā dienā, “Risku izvērtējums bioloģiskajās saimniecībās un piesardzības pasākumi to mazināšanai”, klausītāji tika iepazīstināti ar riskiem un apdraudējumiem bioloģiskajā lauksaimniecībā un kādus pasākumus pašiem iespējams veikt, lai pasargātu savās saimniecībās augošās kultūras no neatļautiem piesārņojumiem un informēti par citiem svarīgiem nozares jaunumiem.

Visā izstādes darbības laikā trīs dienu garumā STC stendā apmeklētāji saņēma skaidrojumus sev interesējošā jomā- par pārbūvētas vai individuāli izgatavotas traktortehnikas novērtēšanu, lauksaimniecības smidzinātāju pārbaudēm, lauksaimniecības tehnikas testēšanu un sertifikāciju.

Izstāde tikai aizvadīta jau 27.reizi un šoreiz STC pārsteidza ar jaunu uzņēmuma vizuālo izskatu - logo maiņu, mājas lapas, drukas materiālu un citu vizuālo lietu uzlabošanu, pēc kā turpmāk varēs atpazīt uzņēmumu.

Sekojiet līdzi jaunumiem mūsu mājas lapā un uz tikšanos nākamajā gadā!