STC ir saņēmis vēl vienu starptautiski atzītu atbilstības sertifikātu!

10.12.2021.

Sertifikācijas un testēšanas centrs (STC) Ukrainā ir izsniegts GAFTA (Graudu un lopbarības tirdzniecības asociācija) atbilstības sertifikāts, kas ir starptautiskās tirdzniecības asociācijas izdots apliecinājums, ka STC izpilda sertifikācijas prasības, kas izvirzītas attiecībā uz GAFTA prasībām Graudaugu un lopbarības inspekcijas, paraugu ņemšanas un masas noteikšanai 2019.


GAFTA tirdzniecības asociācija, kuras sastāvā ir nozares profesionāļi no tirgotāju, brokeru, inspektoru, analītiķu, fumigatoru un citu starptautiskās graudu tirdzniecības profesionāļu puses.

Kāpēc izvēlējāmies GAFTA sertifikāciju? Tā parāda mūsu klientiem, ka:

  • atbilstam GAFTA augstajiem starptautiskajiem standartiem

  • Nozares profesionāļu un citu ieinteresēto personu pārskatītas jaunākās prasības nodrošina, ka mūsu uzņēmums ievēro pašreizējo labāko tehnisko pakalpojumu praksi starptautiskajā lauksaimniecības preču tirdzniecībā.

  • Tiešsaistes reģistrs nodrošina vienu vietu, kur mūsu klienti var mūs atrast www.gafta.com

  • Apstiprinātā reģistra GAFTA logotips nodrošina skaidru vizuālu palīglīdzekli mūsu klientiem, lai tie varētu uzreiz identificēt mūsu GAFTA sertificētās sfēras

  • GAFTA metodes un noteikumi nodrošina atbilstošus un atjauninātus procesus mūsu darbībām, kas vienmēr atbildīs mūsu klientu prasībām

Industrijas speciālisti to novērtē!