Vērtīgi padomi zinātniski praktiskajā konferencē „Zemes apsaimniekošana atbilstoši bioloģiskās lauks

VSIA “Sertifikācijas un testēšanas centrs” aicina apmeklēt Latvijas Universitātes, Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociācijas (LBLA) un Sabiedrības „Bioefekts” rīkoto bezmaksas konferenci “Zemes apsaimniekošana atbilstoši bioloģiskās lauksaimniecības principiem – ilgtspējīgs ieguldījums Latvijas nākotnē”, kas norisināsies 7.februārī plkst.9:30 Latvijas Universitātes Akadēmiskā centra Dabas māja Magnum auditorijā.

Konferences mērķis ir apvienot lauksaimniecības ekspertu, un praktisko pārstāvju viedokļus, kā arī diskutēt par bioloģiskās lauksaimniecības nākotni Latvijā.


Zinātniski prakstiskās konferences pirmajā daļā profesionāļu vadībā tiks apspriestas tādas tēmas kā lauksaimniecības attīstība Latvijā, dabas daudzveidība, augsnes stāvoklis Latvijā, augu veselība un citas. Par tēmu “Atļautie mēslošanas līdzekļi bioloģiskajā saimniecībā šodien un problēma nākotnē” informēs STC bioloģiskās lauksaimniecības galvenā eksperte Vija Rāka. Savukārt, konferences otrajā daļā ar praktisko pieredzi bioloģiskajās saimniecībās dalīsies ZS “Dzērves”, ZS “Ķelmēni” un ZS “Kaņepītes” saimnieki.


Ar pilnu pasākuma programmu variet iepazīties LBLA mājas lapā.

UZMANĪBU! Pieteikšanās dalībai konferencē ir obligāta. To var izdarīt aizpildot elektronisko formu līdz 01.02.2019.


Uz tikšanos zinātniski praktiskajā konferencē „Zemes apsaimniekošana atbilstoši bioloģiskās lauksaimniecības principiem – ilgtspējīgs ieguldījums Latvijas nākotnē”!


SIA "Sertifikācijas un testēšanas centrs"

Tālrunis: 64130013
Fakss: 64130010
E-pasts: info@stc.lv
Dārza iela 12, Priekuļi, Priekuļu pag., Priekuļu nov., LV-4126


Privātuma politika

Rekvizīti

Reģ.nr. 40003025542

PVN LV 40003025542
AS Citadele banka, kods PARXLV22
Konts  LV53 PARX 001 362 829 0004

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now